EKOMESAJ

mesajlaşma

Başlıklı Gönderim

Numara ile mesaj gönderimini unutun. Mesajlarınız artık markanız/şirket adınız ile müşterilerinize gözüksün.

Unicode Desteği

Herhangi bir dilde mesaj gönderin. Fransızca, Japonca, Arapça veya kullanıcılarınızın konuştuğu diğer herhangi bir dili kullanın ve biz de mesajın doğru bir biçimde ulaştığını garantileyelim. Evet, emoji bile destekliyoruz!

Kuyruklama Yapısı

Mesajları çok çabuk gönderme konusunda endişelenmeyin. Mesajınızı, eğer gerekirse, kuyruğa alır ve her birinin gönderildiğinden emin oluruz. Size ekstra kod yazdırmadan uygulamanızın ölçekli çalışmasını kolaylaştırırız.

Bütünleşik Mesaj

Size mesaj başına 640 karakter sınırı veririz. Desteklenen şebekeler ve telefonlar için 160 karakter üzerinde olan mesajlarınızı tek mesaja haline getiririz veya mesajlarınızı akıllı bir yolla düzgün şekilde böleriz.

İleri Tarihli Gönderim

Artık mesajın saatini dakikasını beklemenize gerek yok. Gelişmiş görev sistemimiz ile size kolaylıkla ileri tarihli mesajlar oluşturmanızı sağlatabiliriz. Sabah 8'de SMS mi gitmesi gerekiyor? Uykunuzu bunun için bölmenize artık gerek yok.

Otomatik Özel Gün Gönderimleri

Arkadaşlarınızın, müşterilerinizin doğum,evlilik gibi yıldönümlerini unutuyor musunuz? Siz bu tarihleri sistemimize tek seferlik girin ve artık bu dertten kurtulun. Biz zamanında ve istediğiniz şekilde mesajınızı ulaştıralım.

Çift Yönlü SMS Desteği

Tek bir SMS ile üyelik alma, kullanıcı konfirmasyon işleri sağlama gibi işlemler artık çok kolay. Kısa mesaj numaranız ile bunların hepsini kolaysız ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Yapısı

Sizin yapmanıza gerek kalmadan biz verilerinizi depolar ve indeksleriz. Verilerinizi herhangi bir tarih ve detaylı kriterlere göre ayıklamanızı kolay ve hızlı şekilde sağlarız.

Hemen Başlayın!

Ekomesaj, güçlü SMS uygulamalar inşa etmenize olanak sağlayan zengin bir özellikler seti içerir. API, sisteme kaydoluştan itibaren kullanıma hazırdır ve sürekli güncellenmektedir. Hiçbir yazılım yaması veya donanım güncellemesi gerektirmez! 1 dakika içerisinde sistem kullanımınıza hazır hale gelir.

Ücretsiz Üye Olun