EKOMESAJ

mesajlaşma

Hizmetin Sınırlarını Zorlayın!

Mağazacılık, üyelik, anket, müşteri hizmetleri, teknik servis, memnuniyet, destek... Çift yönlü mesajlaşma ile hizmetin sınırlarını zorlayın!

Fark yaratın!

Kampanya ve ürün tanıtımı(ları), mağaza açılışları, fuarlar, konferanslar, seminerler, müşteri hizmetleri, siyasi parti aday tanıtımları, mitingler, kongreler...

Mağazacılık/Perakende

Müşterilerinize özel indirim kodları ile onlara fark yaratın, satışlarınızı arttırın. Müşteriniz kısa numaranıza mesaj göndersin ve anında indirim kodu cebine gelsin. İşte bu kadar basit!

Teknik Servis

Müşterileriniz teknik servislerindeki ürünleri tek bir mesaj ile sorgulayabilsin. Siz, müşterilerinizden ödeme veya fatura onaylarını kolaylıkla alın!

Üyelik

Tek bir mesaj ile müşterileriniz istediğiniz sisteme üye olsun veya üyeliklerini uzatsınlar. Hızlı ve sorunsuz...

Müşteri Hizmetleri

Memnuniyetsiz müşteriniz kalmasın. Onlara hizmet kalitesi ile ilgili derecelendirme yaptırın. Bir mesaj ile müşteri hizmetlerinize ulaşsın. Güzel olmaz mıydı?

Hemen Başlayın!

Ekomesaj, güçlü SMS uygulamalar inşa etmenize olanak sağlayan zengin bir özellikler seti içerir. API, sisteme kaydoluştan itibaren kullanıma hazırdır ve sürekli güncellenmektedir. Hiçbir yazılım yaması veya donanım güncellemesi gerektirmez! 1 dakika içerisinde sistem kullanımınıza hazır hale gelir.

Ücretsiz Üye Olun