EKOMESAJ

ürünler

Telefon tarifelerimizi öğrenmek için buraya tıklayınız.

Konferans Görüşme

Konferans Görüşmesi hizmetimizle aynı anda birden fazla kişi ile görüşme yapabilirsiniz.

Çağrı Yönlendirme

Çağrı Yönlendirme hizmeti ile çağrılarınızı başka bir numaraya yönlendirebilirsiniz. Her zaman hareket halinde misiniz ve arayanlar size ulaşmakta zorlanıyor mu? Standart telefon servislerinde, yönlendirmeyi sabit telefonunuzdan yapmanız gerekirken Ekomesaj ile yönlendirmenizi herhangi bir bilgisayardan yapabilirsiniz.

Arama Kaydı

Arama Kaydı Hizmeti, tüm gelen çağrılarınızı, yaptığınız aramaları ve cevapsız çağrılarınızı hesabınızda kayıtlı tutulmasıdır.

Geri Arama

Geri Arama Hizmeti, sizi son arayan numarayı otomatik olarak geri aramanızı sağlar.

Çağrı Bekletme

Çağrı Bekletme Hizmeti, siz telefonla görüştüğünüz sırada gelen çağrıları kabul etmenize izin verir. Yapmakta olduğunuz görüşme esnasında gelen ikinci bir çağrıyı ilk görüşmenizi beklemeye alarak cevaplandırabilirsiniz.

Rahatsız Etmeyin Modu

Rahatsız Etmeyin Modu Hizmeti ile size gelen tüm çağrıları engelleyebilirsiniz. Bu çağrılar sesli mesaj kutunuza yönlendirilecektir.

Faks Özelliği

Size vermiş olduğumuz telefon numarasını faks olarakta kullanabilirsiniz.

Türkiye Numarası

Hesabınızı aktive ettiğinizde ayrıca size ait gerçek bir Türkiye telefon numaranız da olacaktır. Bu numaradan yapacağınız aramalarda bu numara görünecek ve sizi bu numaradan geri arayabilecekler.

Hemen Başlayın!

Ekomesaj, güçlü SMS uygulamalar inşa etmenize olanak sağlayan zengin bir özellikler seti içerir. API, sisteme kaydoluştan itibaren kullanıma hazırdır ve sürekli güncellenmektedir. Hiçbir yazılım yaması veya donanım güncellemesi gerektirmez! 1 dakika içerisinde sistem kullanımınıza hazır hale gelir.

Ücretsiz Üye Olun