EKOMESAJ

mesajlaşma

Sesin etkisinden yararlanın...

Kampanyalarınız, duyurularınız, ürünleriniz ses ile hayat buluyor... Şimdi sesin etkisini müşterilerinize/kullanıcılarınıza yansıtın. Ses ile iletişim engellerini ortadan kaldırın. Etkili iletişim için Ses'i kullanın.

Fark yaratın!

Kampanya ve ürün tanıtımı(ları), mağaza açılışları, fuarlar, konferanslar, seminerler, müşteri hizmetleri, siyasi parti aday tanıtımları, mitingler, kongreler...

Partiler

Miting yapacaksınız ama bunu hemen seçmeninize bildirmeniz lazım veya adayınızın rakibinden ne kadar önde olduğunu mu ölçümlemek istiyorsunuz? Artık sizin için çok kolay!

Mağazacılık

Yeni bir mağaza açıyorsunuz, çok büyük indirim yaptınız veya yeni bir ürün geldi. Müşterilerinizi bundan haberdar etmeniz mi lazım? O zaman sırtınızı koltuğunuza yaslayın ve keyfinize bakın. Herşeyi istediğiniz gibi yaparız.

Fuarcılık

Fuar katılımcıları mı arıyorsunuz veya katılıcımlarınızın geleceğini kesinleştirmek mi istiyorsunuz? Tam isabet, doğru yerdesiniz!

Seminerler/Konferanslar

Katılımcıları nasıl haberdar edeceğim derdinden kurtulun! Bir ses oluşturun ve biz bunu doğru kişiye, doğru zamanda teslim edelim.

Hemen Başlayın!

Ekomesaj, güçlü SMS uygulamalar inşa etmenize olanak sağlayan zengin bir özellikler seti içerir. API, sisteme kaydoluştan itibaren kullanıma hazırdır ve sürekli güncellenmektedir. Hiçbir yazılım yaması veya donanım güncellemesi gerektirmez! 1 dakika içerisinde sistem kullanımınıza hazır hale gelir.

Ücretsiz Üye Olun