EKOMESAJ

mesajlaşma

Görmek İnanmaktır!

Ekomesaj, SMS ve ses uygulamaları inşa edebilmeniz için standart web dili kullanmanıza izin verir. Dünyadaki tüm operatörlere bağlanmanızı sağlar ve bunları temiz, güçlü bir API üzerinden sunarız. O yüzden favori programlama dilinizi ve bir web barındırma hizmeti alıp gelin ve bizimle birlikte iletişimin gelecek neslini inşa edin.

Siz tasarlayın, biz göndeririz!

Bir metin mesajı göndermenin erişim ve kolaylığını bir resmin gücü ile birleştirebilseydiniz ne olurdu?

Ses, mesajlaşma ve VoIP iletişimini web ve mobil uygulamalara getirmeyi geliştiriciler için nasıl kolaylaştırdıysak, artık resim göndermeyi de kolaylaştırıyoruz.

Mevcut bildiğiniz web dillerini kullanın ve müşteri ilişkilerinizi birkaç satır kod ile artırın.

  • Resim Türleri Gif, Jpeg ve Png biçimlerinde resimli mesajlar gönderin.
  • Düşük Fiyatlandırma SMS gönderir gibi MMS gönderin, düşük fiyatlar ile pazarlama gücünüzü arttırın.

Lojistik

Müşterileriniz artık çok rahat! Kapısında kimi veya neyi aramasına artık gerek yok.

Mesajınız ile beraber müşterinize teslimat yapacak arkadaşınızın resmini veya teslim alacağı ürünü yollayın hem müşterinizin hem sizin içiniz rahat olsun.

Promosyon / Tanıtım

İndiriminiz mi var? Yeni bir ürün mü geldi? O zaman bunu müşterilerinize etkili bir yolla ulaştırın.

Hemen mesajınızı oluşturun ve ardından resminizi ekleyin. İşte hepsi bu kadar! Müşterilerinize daha etkili pazarlama yapmanız bu kadar kolay.

Hemen Başlayın!

Ekomesaj, güçlü SMS uygulamalar inşa etmenize olanak sağlayan zengin bir özellikler seti içerir. API, sisteme kaydoluştan itibaren kullanıma hazırdır ve sürekli güncellenmektedir. Hiçbir yazılım yaması veya donanım güncellemesi gerektirmez! 1 dakika içerisinde sistem kullanımınıza hazır hale gelir.

Ücretsiz Üye Olun