EKOMESAJ

api & dok.

Submit

Submit metodu, birden fazla numaraya aynı içerikli kısa mesaj gönderimi için kullanılmaktadır. Tek bir işlem ile yüz binlerce numaraya aynı anda aynı içerikli mesajı gönderebilirsiniz.

Detaylar

SubmitMulti

SubmitMulti metodu, birden fazla numaraya farklı içerikli kısa mesaj gönderimi için kullanılmaktadır.Bu sayede tek seferde farklı içeriğe sahip mesajlarınızı farklı cep telefonlarına gönderebilirsiniz. Örneğin isimle hitap ettiğiniz SMS'lerde bu metodu kullanabilirsiniz.

Detaylar

Query

Query metodu, gönderilerinizi detaylı olarak raporlamanızı sağlar. Tüm paket içeriğindeki SMS'leri tek seferde sorgulayabildiğiniz gibi, cep telefonu kriteri ekleyerek paket içerisinde o numaraya ait raporu da görebilirsiniz.

Detaylar

QueryMulti

QueryMulti metodu, sadece paket durum raporunu verir. Toplam kaç sms gönderildiği, kaç tanesinin ulaştığı veya ulaşmadığı gibi bilgileri size verir. Buradaki rapor, paketin gönderim durumudur. Cep telefonlarının iletim durumları Query ile alınmalıdır.

Detaylar

QueryStats

QueryStats metodu, gönderilerinizin yıllık ve aylık olarak iletim raporunu verir. Raporunuzda toplam, teslim edilen, teslim edilemeyen adetleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bu raporlar içinde bulunduğunuz ayı kapsamaz. Kesinleşen raporlar doğrultusunda (iade ve iptaller çıktıktan sonra) bir önceki aydan ilk gönderdiğiniz zamana kadar olan size sunulan net verilerdir.

Detaylar

GetBalance

GetBalance metodu, mevcut kredi miktarı sorgunuzu alabilmenizi sağlar. Böylece kredi miktarınızı devamlı olarak takibinizi kolaylaştırır.

Detaylar

GetSettings

GetSettings metodu, kullanıcı bilgileriniz ile ilgili tüm bilgileri size döndürür. Kredi adetiniz, gönderim yapabileceğiniz başlıklar gibi birçok bilgiyi bu metod ile alabilirsiniz.

Detaylar

Hemen Başlayın!

Ekomesaj, güçlü SMS uygulamalar inşa etmenize olanak sağlayan zengin bir özellikler seti içerir. API, sisteme kaydoluştan itibaren kullanıma hazırdır ve sürekli güncellenmektedir. Hiçbir yazılım yaması veya donanım güncellemesi gerektirmez! 1 dakika içerisinde sistem kullanımınıza hazır hale gelir.

Ücretsiz Üye Olun